chate basla duygu sohbet giriş

Vahşetin Dani’marka’sı

Gurbet bir aileyi yaktı. 23 yaşındaki Ekrem Şahin, 2 yıl önce bir suç nedeniyle tutuklandı. Danimarka’nın Kolding Cezaevi’ne konuldu. Ailesi biricik evlatlarının tahliye olacağı günü beklerken, 6 Ocak 2011 gecesi acı haber geldi. Oğullarının rahatsızlandığı ve hastaneye kaldırıldığı belirtildi. Aile hemen hastaneye koştu. Ancak karşılaştıkları manzara, tüyler ürperticiydi. Zira yoğun bakımdaki oğulları kendinde değildi.

DOMUZ BAĞI YAPMIŞLAR
Araştırmada, genç adamın gardiyanlar tarafından dövüldüğü belirlendi. Danimarkalılar, “Ekrem başka bir cezaevine nakledilmek istemiş. Gardiyanlara karşı gelmiş” dedi. Ancak Şahin ailesi, olayın peşini bırakmadı. Ekrem’in 10 gardiyanın dayağı sonrası öldüğü anlaşıldı. Hatta gardiyanlar genç adamı domuz bağı yapmıştı. Ailesi Ekrem’i Türkiye’de toprağa vermeden önce otopsi istedi. Ama Adli Tıp’tan gelen cevap tüyler ürperticiydi. Zira Danimarkalı yetkililer genç adamın beyinciğini ve kalbini söküp almıştı. Yerine de bez koyup dikmişti.

‘ÜSTÜNÜ ÖRTÜYORLAR’
Bu gelişme sonrası şok geçiren aile, Türkiye’den yardım istedi. Anne Nermin Kalkan, Danimarka’nın olayın üstünü örtmeye çalıştığını söyledi. Acılı kadın, “Oğlumun ölüm nedeni için otopsi şart. Bunun için organları gerekiyor. Danimarka, oğlumun organlarını geri versin” dedi.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir