chate basla duygu sohbet giriş

Sanki 4 doğum yapmamış gibi!

4 çocuk annesi olmasına rağmen vücudunun zindeliğiyle genç kızları kıskandıran Victoria Beckham, güzellik sırlarını açıkladı: “Haftada 6 gün spor yapıyor, hiç ekmek yemiyorum…”

HAFTADA 6 GÜN SPOR!

Yeşil sahaların yıldız golcüsü David Beckham’ın mod aikonu eşi Victoria Beckham, mankenlere taş çıkaran formunu nasıl koruduğunu Fransız Closer Dergisi’ne anlattı. Haftada 6 gün spor yaptığını belirten seksi yıldız, “Düzenli olarak spor yaparak sadece form tutmuyorum. Sağlığımı da korumuş oluyorum” dedi.

VICTORIA’NIN HARİKA FOTOĞRAFLARI

Haftanın 6 günü sokakta 10 kilo metre koştuğunu belirten Beckham, sözlerini “Ayrıca ağırlık kaldırıyor ve kardiyo yapıyorum” diyerek sürdürdü.

‘EKMEK VE PİRİNÇ YEMEM!’

Çok sıkı bir diyet uyguladığını da sözlerine ekleyen 37 yaşındaki Beckham, “Ekmek, pirinç ve beyaz unu ağzıma sürmem. Tabağıma en fazla yarısını dolduracak kadar yemek koymaya özen gösteririm” dedi.

Cildinin güzelliğine özen gösterdiğini belirten seksi yıldız, sözlerini şöyle sürdürdü: “Yaz-kış yüzüme güneşten koruyucu krem sürerim ve güneş gözlüğü takarım. Haftada 2 kez yüz masajı yaptırırım.”

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir