chate basla duygu sohbet giriş

Galatasaray’a geri mi dönüyor?

Sol ayağında kırık olan Juan Pablo Pino’nun sözleşmesi, sakatlığı nedeniyle, karşılıklı olarak feshedildi. Al Nasrr, Pino’nun sakatlık ve iyileşme evresini göz önünde bulundurarak Kolmobiyalı futbolcu yerine bir başka hücum oyuncusunu kadrosuna kattı. Sezon sonuna kadar alacaklarını tahsil eden Pino için takımın sahibi Prens Talalin’in sarayında veda yemeği verildi.

FATİH TERİM İSTERSE SEVE SEVE GELİRİM

Radyospor’dan Özgür Sancar’a açıklama yapan Juan Pablo Pino, Al Nasrr’la sorun yaşamadığını ve başarılı bir dönem geçirdiğini belirtirken, “Goller attım, attırdım; ancak sakatlığımı sonrası böyle bir karar alındı. Normal karşılamak gerekir” dedi. Pino, “Galatasaray’a dönüp takımla çalışmalara başlama ihtimalin var mı? “sorusuna “Bilmiyorum, henüz her şey çok yeni” derken, sezon sonunda Galatasaraylı yetkililerin istemesi durumunda seve seve sarı kırmızılı takımla devam edeceğini ifade etti.

GALATASARAY’IN BÜTÜN MAÇLARINI İZLİYORUM; HEYECAN VERİCİ OYNUYORLAR

Galatasaray’ın bütün maçlarını takip ettiğini belirten Pino, “Galatasaray’ı çok başarılı buluyorum. Heyecan verici futbol oynuyorlar. Takım adına mutluyum. Elbette teknik direktörümüzün istemesi durumunda takıma dönmek istiyorum. Ancak şu anda böyle bir şey konuşulmadı” dedi.

Pino ayağındaki alçının 1 hafta sonra çıkarılacağını ve rehabilitasyon çalışmalarına başlayacağını söyledi.

PİNO SÖZLEŞMELİ FUTBOLCUMUZ, KAPILARIMIZ ONA AÇIK

Sarı kırmızılı idareciler ise Pino’nun durumuyla yakından ilgileniyorlar. Pino’nun Galatasaray’ın sözleşmeli futbolcusu olduğunu belirten yöneticiler, “Pino’ya tabii ki kapımız açık, gelip çalışmalarını yapabilir. Fatih hocamız çalışmalarından memnun kalırsa kendisinden faydalanır” dedi.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir