chate basla duygu sohbet giriş

Canlı yayında deprem saçmalattı

İzmir’de bu sabah meydana gelen 4.4 büyüklüğündeki depreme canlı yayında yakalanan sunucu, saçmaladıkça saçmaladı.

İzmir’de saat 08.34’te merkez üssü Tire ilçesi olan 4.4 büyüklüğünde bir depremle sallandı. O sırada canlı yayında olan 35 kanalının sunucusu ‘hooooppa yine deprem oluyor” diyerek korku dolu reaksiyonlar verdi.

İzmir’de bugün saat 08.34’te merkez üssü Tire ilçesi olan 4.4 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.İzmirliler güne depremle başladı. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi’nden alınan bilgiye göre bugün saat 08.34’de merkez üssü İzmir’in Tire İlçesi’ne bağlı Yeniçiftlik Köyü olan bir deprem meydana geldi. Sabah güne başlarken vatandaşları tedirgin eden deprem herhangi bir can ve mal kaybına yolaçmadı.

MUHTAR HASAR YOK

Depremin merkez üssü olan İzmir’in Tire İlçesi’ne bağlı Yeniçiftlik Köyü’nün muhtarı Ali Köklü sarsıntıyı şiddetli bir şekilde hissettiklerini söyledi. Tire’ye 23, Torbalı ilçesine ise 15 kilometre uzaklıkta olan köyde 700 kişi yaşadığını belirten Muhtar Ali Köklü, Çok şükür binalarda bir hasar yok. Can ve mal kaybı yaşanmadı. Sadece bir evin bacasının yıkıldığı bilgisi geldi. Gidip ona bakacağım dedi.

TORBALI’DA DA HİSSEDİLDİ

Deprem Yeni Çiftlik Köyü’ne yakın olan Torbalı başta olmak üzere çevre yerleşim yerlerinde de hissedildi. Torbalı’da sarsıntıyı hisseden bazı vatandaşlar binalardan dışarı çıktı, kısa süreli panik yaşandı.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir