chate basla duygu sohbet giriş

Canlı bomba PATLADI

Sancaktepe’de patlama meydana geldi. Patlama sonrası bir kişi parçalanarak öldü. Ölen şahsın kadın canlı bomba olduğu iddia edildi.

Olay, Akpınar Mahallesi Temel Sokak 27 numara karşısında saat 23.30 sıralarında gerçekleşti. İddialara göre, mahalle sakinleri duydukları patlama sesiyle kendilerini dışarı attı. İlk önce doğalgaz patlaması olduğunu sanan vatandaşlar, yerde parçalanmış bir ceset olduğunu gördü. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Patlama adresine ayrıca ambulans ve itfaiye ekibi de gönderildi.

Adrese ulaşan polis ekipleri, mahalleyi adeta ablukaya aldı. Emniyet şeridiyle sokağı kapatan polis, olay yerinde incelemelere başladı. Patlamanın meydana geldiği yerde Bomba Uzmanı ekipleri ile Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekipler detaylı araştırma yaptı. Görgü tanıkları da patlamada bir kadının parçalanarak öldüğünü söyledi. Vatandaşlar, olay yerine motosikletli iki kişinin geldiğini, kadının patlamada öldüğünü, erkek şahsın ise olay yerinden kaçtığını belirtti. Polis, vatandaşlardan aldığı bilgi doğrultusunda yaralı olarak olay yerinden kaçtığı tahmin edilen kişinin yakalanması için çalışma başlattı. Polis, çevre hastanelerde araştırma yapıyor.

Patlamada parçalanarak ölen kadının canlı bomba olduğu ileri sürüldü. Polisin olayla ilgili soruşturması sürüyor.

PATLAMANIN OLDUĞU YERDE POLİSİN İNCELEMESİ SÜRÜYOR

Sancaktepe’de meydana gelen patlama adresinde polisin incelemeleri devam ediyor. Polis, olay yerinde ve ceset üzerinde detaylı çalışma yürütüyor.

Akpınar Mahallesi’nde gerçekleşen ve bir kişinin ölümüyle sonuçlanan patlamayla ilgili olarak polis çalışmalarını çok yönlü olarak devam ettiriyor. Bomba Uzmanı ekipler ile Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekipler olay yerinde çok titiz bir çalışma yapıyor. Polis en küçük ayrıntıyı bile gözden kaçırmamaya özen gösteriyor. Polisin olayla ilgili soruşturması devam ediyor

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir