chate basla duygu sohbet giriş

Bir dönem televizyonların medyatik ismiydi, kimse iş vermeyince bakın ne yaptı…

Bir dönem ‘Benimle Evlenir Misin?’ yarışmasıyla ünlenen Caner Toygar, köfteci oldu. Caner, ‘Medyatik olduğum için kimse bana iş vermiyor. Ne yapalım, biz de bu işi yapıyoruz’ dedi

Dokuz yıl önce katıldığı “Benimle Evlenir misin?” yarışmasıyla tanınan ve bir dönemin medyatik isimlerinin başında gelen Caner Toygar, köftecilik yapmaya başladı. Son olarak bir televizyon kanalında sunuculuk yapan Caner’in televizyonculukta işler istediği gibi gitmeyince kendisine yeni bir yol çizdiği ortaya çıktıCaner, neden köfteciliğe başladığını “Medyatik olduğum için kimse bana iş vermiyor. Ne yapalım biz de bu işi yapıyoruz. Ekmek paramızı kazanıyoruz” sözleriyle açıkladı. Bundan sonra televizyonda yer alıp almayacağı sorusuna ise Caner, “Saçma sapan dizi teklifleri geliyor. Son olarak jigolo rolünde oynamamı istediler. Böyle şeyler bana ters geldi ve o yüzden o teklifleri kabul etmedim. Ben böyle de mutluyum” şeklinde konuştu.

Kafasında bardak kırmıştı

Caner Toygar, 2004’te katıldığı “Benimle Evlenir Misin?” programında partneri Tülin ile yaşadığı ilişkiyle ünlenmişti. Caner, aynı yıllarda katıldığı canlı yayınlanan bir programda kafasında bardak kırarak akıllara kazınmıştı. Caner albüm dahi çıkarmıştı.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir