chate basla duygu sohbet giriş

bartin sohbet

bartın chat sohbet sitesi javasız özel sohbet girişi bartın kamu dairelerinden sohbete girme imkanı
bartın hastanelerden javasız chat imkanı bartın okul yolda otobüste askerde her yerde javasız sohbet yapma imkanı sizlerle
bedava-sohbet

Kanal: #bartın
1) Sevgili bartın sohbet severler kanal kurallarına uyalım. Küfürlü konuşmalar, tekrarlar, rahatsız edici davranışlardan kaçınalım.

2) Sorunlarınızı sohbet odasındaki operatörlere (nickinin yanında @ olan kişiler) danışabilirsiniz.

3) Nickinizi değiştirmek için /nick yeninick komutunu kullanabilirsiniz. Yada sohbete bağlanmadan önce Takma ad: yazan yere kullanacağınız nicki yazabilirsiniz.

4)Özel görüşmeleriniz için konuşmak istediğiniz kişinin nickinin üstüne çift tıklayın yada /msg nick mesajınız komutunu kullanin.

5)Sohbet ile ilgili herhangi bir sorununuz yada görüşünüz için mailini kullanabilirsiniz.

6) bartın sohbet sevenlerine İyi sohbetler dileriz.

Bartın Karadeniz bölgemizin yüzölçümü ufak ama doğası ve insanı güzel bir şehrimizdir. Şehrin büyük bir bölümü dağlıktır. Karadeniz bölgesinin bitki örtüsü ve iklim olarak tüm özelliklerini belirgin bir şekilde yaşayan bir kenttir. Halk zorlu doğa şartlarına rağmen çalışkanlıkları sayesinde hayvancılık ve tarım ile uğraşarak büyük oranda geçimlerini sağlamaktadırlar. Sanayinin de son yıllarda kent ekonomisine katkısı artmaktadır. Bu güzel kentin güzel ve özel insanlarına özel Bartın sohbet ve chat odalarını hazırladık. Bütün hemşeriler burada hasret giderebilirler. Yepyeni arkadaşlıklarında kurulabileceği yirmidört saat hizmetinizde olan bu platform sayesinde farklı kültürlerlede iletişim kurabilirsiniz. Değişik illerin sohbet ve chat odalarına girerek yeni insanlarla tanışarak sohbet edip kalıcı arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Sayfamız son derece güvenli ve seviyelidir. Grup halinde muhabbetler yapabileceğiniz gibi tanışacağınız yeni kişilerle özel odalarımızda sıcacık sohbetlerde yapabilirsiniz. Odalarımızda sürekli yeni süprizler sizleri bekliyor olacak. Değerli Bartınlılar’ı kendinizi çok özel hissedeceğiniz sizlere hazırladığımız sohbet ve chat odalarımıza bekliyoruz.

sohbet
gurbet chat

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir